Vadošais Latvijas kiberdrošības uzņēmums “Possible Security” svin desmit gadu jubileju

“Possible Security”, vadošais specializētais kiberdrošības uzņēmums šogad atzīmē savu desmit gadu jubileju. Kopš tā dibināšanas 2013.gadā, uzņēmumu grupa ir stabili attīstījusies, piedāvājot saviem klientiem plašu pakalpojumu spektru, tajā skaitā drošības konsultācijas, auditus, testus, dažādas drošības apmācības, kā arī pēdējos gados – specifiskajām lēmumu pieņemšanas procedūrām īpaši pielāgotus tehnoloģiskos risinājumus “e-Saeima” Latvijas Republikas Saeimai un “e-RīgasDome” Rīgas domei. Risinājumi sniedz iespēju Saeimas un Rīgas domes sēdes noturēt attālināti.

Uzņēmuma īpašnieks un dibinātājs Kirils Solovjovs atklāj, ka, dibinot uzņēmumu. sākotnējais mērķis bija vairot sabiedrības izpratni par kiberdrošību: “Kad 2013.gadā kopā ar partneri Jāni Jansonu dibinājām uzņēmumu, necerējām uz lielu skaitu klientu jau pirmajā darbības gadā. Drīzāk vēlējāmies vairot sabiedrības, uzņēmumu un valsts iestāžu izpratni par kiberdrošību, veidot šo nozari Latvijā.”

Solovjovs uzskata, ka ir pamats lepoties ar sasniegto: “Šobrīd “Possible Security” ir kiberdrošības tirgus līderis – esam vadošais specializētais kiberdrošības uzņēmums Latvijā. Strādājam arī ar starptautiskajiem partneriem, lai ietekmētu un pilnveidotu starptautiskos standartus, iesaistāmies Latvijas normatīvo aktu un dažādu regulējumu izstrādē ar saviem priekšlikumiem. Apkalpojam daudz klientu dažādās jomās, piemēram, Latvijas Republikas Saeimu, Rīgas domi, Nacionālo veselības dienestu, “Indexo”, “Tirdzniecības nams “Kurši”” un daudzus citus.”

Tehnoloģiju drošības uzņēmums “Possible Security” kopš 2013.gada IT drošības eksperta un vadošā pētnieka Kirila Solovjova vadībā nodrošina augsta līmeņa informācijas tehnoloģiju drošības konsultācijas, programmatūras un iekārtu IT drošības auditus, ielaušanās testus, kā arī datu ieguves un analīzes pakalpojumus. 2023.gadā uzņēmumu grupas apgrozījums sasniedza 0,3 miljonus eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *